Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-22%
Новогодишен дрвен украс
Прекрасен новогодишен дрвен украс. Дополнете ја празничната атмосфера во вашиот дом со овој&nbs..
350 ден.450 ден.
Новогодишен ласерски проектор Новогодишен ласерски проектор
Празници се ближат, време е за Новогодишно украсување! Направете ја новогодишната ноќ магична за Ваш..
950 ден.
-18%
Новогодишен проектор Новогодишен проектор
Празници се ближат, време е за Новогодишно украсување! Направете ја новогодишната ноќ магична за Ваш..
980 ден.1.200 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS