Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Лол - козметичко куферче
Прекрасно Лол куферче со многу додатоци за Вашите мали принцези. Куферчето вклучува: фен, ка..
450 ден.500 ден.
-39%
Мини кујна 3 во 1 Мини кујна 3 во 1
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекраснa мини кујна 3 во 1 со мно..
550 ден.900 ден.

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS