Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-23%
Sencor Пегла за коса SHI 131 + 2 години гаранција Sencor Пегла за коса SHI 131 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја: црна грејна плоча од керамика и турмалин електрон..
690 ден.900 ден.
-27%
Sencor Фен за коса SHD 6400 V / 6400B+ 2 години гаранција Sencor Фен за коса SHD 6400 V / 6400B+ 2 години гаранција
Карактеристики на производот: патен фен за сушење боја по избор: златна / виолетова моќнос..
800 ден.1.100 ден.
-19%
Sencor Фен за коса SHD 6600 + 2 години гаранција Sencor Фен за коса SHD 6600 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност 2000W 2 брзини 3 нивоа на температура боја по избо..
1.290 ден.1.600 ден.
-21%
Sencor Фен за коса SHD 7120 WH + 2 години гаранција Sencor Фен за коса SHD 7120 WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност 2000W 2 брзини(нежна и силна струја на воздух) 3 нив..
1.190 ден.1.500 ден.
-19%
Sencor Фен со дифузер SHD 108VT + 2 години гаранција Sencor Фен со дифузер SHD 108VT + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја: црна со виолетово 2 брзини, 3 нивоа на температура моќ..
1.290 ден.1.600 ден.
-27%
Sencor Фигаро за коса SHS 7603 + 2 години гаранција Sencor Фигаро за коса SHS 7603 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: лизгачки прекинувач со контролно светло 2 температури брзо з..
950 ден.1.300 ден.
Vivax - Фен за коса Vivax - Фен за коса
Vivax - Фен за коса HD-1600FTсо 1 година гаранција Карактеристики на производот: моќност 16..
690 ден.
Vivax - Фен за коса
Vivax - Фен за коса Карактеристики на производот: моќност 2200W 2 брзини 3 поставки на ..
1.150 ден.
-14%
Електрична четка за сушење и фенирање Електрична четка за сушење и фенирање
Електрична четка за сушење и фенирање на коса и можност за различни стилови на фризура, дизајнирана ..
690 ден.800 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS