Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Глобус со лед светло 21см Глобус со лед светло 21см
Глобус на македонски јазик со лед светло на батерии.  Дијаметар на глобусот: 21см. Потреб..
1.100 ден.
без ДДВ: 1.100 ден.
Глобус со лед светло 25см Глобус со лед светло 25см
Глобус на македонски јазик со лед светло на батерии.  Дијаметар на глобусот: 25см. Потреб..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.450 ден.
Глобус со лед светло 32см Глобус со лед светло 32см
Глобус на македонски јазик со лед светло на батерии.  Дијаметар на глобусот: 32см. Потреб..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.690 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS