Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Abero - Едукативна масичка Abero - Едукативна масичка
Abero едукативна масичка со многу активности е совршена играчка со која преку игра и забава Вашите м..
2.590 ден.
Chicco - Едикативна куќичка сортер Chicco - Едикативна куќичка сортер
Забавна и едикативна куќичка сортер. Отворете ја вратата и извадете ги формите, 10 колорит..
1.890 ден.
Chicco - Едукативна фарма Chicco - Едукативна фарма
Забавна фарма Chicco е паметна, интерактивна играчка која им е позната и на родителите и на дец..
3.190 ден.
Dolu - Едукативна желка сортер Dolu - Едукативна желка сортер
Едукативна желка сортер можност за учење на бои и форми. Вклучени се 5 колоритни форми.&nb..
650 ден.
Dolu - Едукативна коцка Dolu - Едукативна коцка
Едукативна коцка изработена од квалитетна пластика, со 6 страни за игра секоја со различна активност..
950 ден.
Hape - Дрвена едукативна музичка масичка Hape - Дрвена едукативна музичка масичка
Како и неограничените можности на самата музика, играчката за активност на Clever Composer Tune Tabl..
5.190 ден.
Vtech - Едукативна коцка Vtech - Едукативна коцка
Истражувајте и учете од секоја страна! Учете и играјте секој ден со Turn & Learn Cube од VTech! ..
2.790 ден.
Едукативна коцка сортер Едукативна коцка сортер
Забавна и едукативна коцка сортер која е изработена од квалитетна пластика со заоблени рабови. Отвор..
450 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS