Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Hape - Дрвена играчка Железничка станица Hape - Дрвена играчка Железничка станица
Ајде сите качувајте се на возот! Прекрасен комплет -  железничка станица на две нивоа, им ..
6.390 ден.
Hape - Дрвена играчка кран Hape - Дрвена играчка кран
Прекрасен дрвен кран, совршена играчка за Вашите малечки градежници. Димензија на производот..
3.990 ден.
Hape - Дрвена катна гаража Hape - Дрвена катна гаража
Изненадете ги Вашите мали возачи уште денес!  Фантастична паркинг гаража на 4 нивоа сигур..
4.350 ден.
Hape - Дрвена кујна Hape - Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
10.490 ден.

Распродадено

Распродадено

Hape - Дрвена кујна Hape - Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
5.990 ден.
Hape - Дрвена масичка Hape - Дрвена масичка
Супер забава за вашите најмили! Прекрасна дрвена масичка, масичката е со две внатрешни прегради. За ..
7.990 ден.
Hape - Дрвена масичка со активности Hape - Дрвена масичка со активности
Прекрасна дрвена масичка со активности, супер забава за најмалите. Димензија на производот: 32,5х..
3.990 ден.
Hape - Дрвена музичка проодувалка Hape - Дрвена музичка проодувалка
Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалк..
4.340 ден.
Hape - Дрвена полициска станица Hape - Дрвена полициска станица
Креирајте сопствена приказна за полицајци и разбојници со овој фантастичен сет на полициска станица!..
6.490 ден.
Hape - Дрвена противпожарна станица Hape - Дрвена противпожарна станица
Оваа дрвена противпожарна станица на три нивоа е подготвена за секаква вонредна состојба, со опремен..
6.290 ден.
Hape - Дрвена табла за цртање Hape - Дрвена табла за цртање
Супер подарок за секое детенце што сака да црта со фломастер, или пак со креди. Таблата е двострана,..
3.990 ден.
Hape- Дрвена катна гаража Hape- Дрвена катна гаража
Супер забавна катна гаража со лифт, со многу паркинг места каде може да се паркираат автомобили и сп..
6.490 ден.
PolarB - Дрвенa играчка кафемат PolarB - Дрвенa играчка кафемат
Сега и Вашите малечки ќе можат да си направат кафе на нивниот кафемат! Се што ви е потребно за ..
990 ден.
PolarB - Дрвена кујна PolarB - Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
5.990 ден.
PolarB - Дрвена кујна PolarB - Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
6.990 ден.
PolarB - Дрвена кујна PolarB - Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
5.990 ден.
Viga - Дрвена кујна Viga - Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
5.990 ден.
Viga - Дрвена куќичка за кукли Viga - Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
8.990 ден.
Viga - Дрвена магнетна сложувалка Карта на Светот Viga - Дрвена магнетна сложувалка Карта на Светот
Прекрасна дрвена магнетна карта на светот! Забавен и едукативен начин да се запознае планетата...
2.190 ден.
Viga - Дрвена скара Viga - Дрвена скара
Дали сакате да печете месо на скара исто како мама и тато? Сега тоа е можно со оваа прекрасна д..
5.990 ден.
Viga - Дрвена табла за игра со монистра Viga - Дрвена табла за игра со монистра
Прекрасен креативен сет табла со монистра. Супер забава и едукација на Вашите најмили. ​ Сетот с..
1.790 ден.
Viga - Дрвена тобоган стаза со животни Viga - Дрвена тобоган стаза со животни
Супер забавна тобоган стаза со животни, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Ставете ги живо..
1.190 ден.
Дрвен сет со воз Дрвен сет со воз
Дрвена стаза со воз супер забава за дечиња кои уживаат со часови да си играат со своите омилени игра..
980 ден.
-31%
Дрвена даска украс - Kitchen rules
Дрвена даска украс со кујнски правила. Димензија на даската:20х35см. ..
200 ден.290 ден.
-25%
Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
5.990 ден.7.990 ден.
Дрвена куќичка Дрвена куќичка
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
4.490 ден.
-20%
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
4.990 ден.6.250 ден.
-10%
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
7.190 ден.7.990 ден.

Распродадено

-20%

Распродадено

Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
5.490 ден.6.850 ден.
-20%
Дрвена куќичка за кукли 114см Дрвена куќичка за кукли 114см
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
9.990 ден.12.490 ден.

Распродадено

-20%

Распродадено

Дрвена куќичка за кукли 117см Дрвена куќичка за кукли 117см
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
5.190 ден.6.490 ден.
Дрвена маса за хокеј Дрвена маса за хокеј
Супер забава за целото семејство. Дрвена маса за хокеј на која може да играат 2 играчи, одличен начи..
1.250 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS