Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Аспиратор за нос со USB Аспиратор за нос со USB
Чистењето на носето е посебно важно кај помалите деца, кои не се во состојба самостојно да го издува..
650 ден.
-15%
Бебе со додатоци Бебе со додатоци
Малечките мамички ќе ја обожаваат оваа кукла, бебе со повеќе додатоци. Polesie е Белоруски бренд со ..
1.100 ден.1.300 ден.
-15%
Бебе со додатоци Бебе со додатоци
Малечките мамички ќе ја обожаваат оваа кукла, бебе со повеќе додатоци. Polesie е Белоруски бренд со ..
1.190 ден.1.400 ден.
Бебе со креветче Бебе со креветче
Прекрасен сет бебе со креветче, супер забава за малите мамички.  Висина на бебе 30см. ..
1.750 ден.
Бебе со столче за хранење Бебе со столче за хранење
Прекрасно бебе со столче за хранење совршен подарок за секое девојче! Ова преслатко бебе е гладно, с..
1.690 ден.
Бебе со транспортер Бебе со транспортер
Супер забава за малите мамички. Прекрасен сет бебе со транспортер.  Сетот вклучува: бе..
1.290 ден.
-19%
Бебе што расте Бебе што расте
Кога бебето е гладно почнува да плаче. Штом почне да пие од шишенцето со млеко, тоа престанува да пл..
1.290 ден.1.600 ден.
Бебе – Новороденче Бебе – Новороденче
Прекрасно бебе новороденче, толку реално направено како вистинско бебе идеално за сите деца кои сака..
1.590 ден.
Бебе – Новороденче Бебе – Новороденче
Прекрасно бебе новороденче, толку реално направено како вистинско бебе идеално за сите деца кои сака..
1.390 ден.
Бебе – Новороденче Бебе – Новороденче
Прекрасно бебе новороденче, толку реално направено како вистинско бебе идеално за сите деца кои сака..
1.590 ден.
Количка за кукла Количка за кукла
Прекрасна количка изработена од квалитетна пластика, идеална за малечките мамички да ги шетаат своит..
850 ден.
Рамка за слика со отпечатоци Рамка за слика со отпечатоци
Прекрасна рамка за слика со отпечатоци од рачето и ноџето на Вашето малечко.  Во сетот е вкл..
390 ден.
Седиште Moni 0-13кг Седиште Moni 0-13кг
Седиште Moni  седиште за автомобил Moni погодно за деца со максимална тежина до 13кг..
3.690 ден.
-20%
Сет за кукла - Количка релаксатор и лулашка Сет за кукла - Количка релаксатор и лулашка
Малечките мамички ќе бидат воодушевени од  овој прекрасен сет од количка, релаксатор и лулашка...
1.290 ден.1.620 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS