Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Viga - Дрвен абакус Viga - Дрвен абакус
Децата лесно ги пресметуваат операциите користејќи ги 10-те дрвени мониста сместени во секој од 10-т..
1.190 ден.
Viga - Дрвен камион носач на возила Viga - Дрвен камион носач на возила
Прекрасен двокатен камион носач на возила, супер забава за најмалите. Во сетот се вклучени 4 автомоб..
1.490 ден.
Viga - Дрвен трактор со животни Viga - Дрвен трактор со животни
Прекрасно дрвено тракторче со животни, супер забава за најмалите. Изработени од квалитетно дрво..
990 ден.
Viga - Дрвена играчка Виножито Viga - Дрвена играчка Виножито
Прекрасна креативна игра со балансирање на Вига. Сетот вклучува 5 дрвени полукружни делови во р..
1.290 ден.
Viga - Дрвена кујна Viga - Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
5.990 ден.
Viga - Дрвена куќичка за кукли Viga - Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
8.990 ден.
Viga - Дрвена магнетна сложувалка Карта на Светот Viga - Дрвена магнетна сложувалка Карта на Светот
Прекрасна дрвена магнетна карта на светот! Забавен и едукативен начин да се запознае планетата...
2.190 ден.
Viga - Дрвена скара Viga - Дрвена скара
Дали сакате да печете месо на скара исто како мама и тато? Сега тоа е можно со оваа прекрасна д..
5.990 ден.
Viga - Дрвена табла за игра со монистра Viga - Дрвена табла за игра со монистра
Прекрасен креативен сет табла со монистра. Супер забава и едукација на Вашите најмили. ​ Сетот с..
1.790 ден.
Viga - Дрвена тобоган стаза со возила Viga - Дрвена тобоган стаза со возила
Супер забавна тобоган стаза со возила, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Стартувајте ги автомо..
1.590 ден.
Viga - Дрвена тобоган стаза со животни Viga - Дрвена тобоган стаза со животни
Супер забавна тобоган стаза со животни, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Ставете ги живо..
1.190 ден.
Viga - Дрвени коцки сет од 100 Viga - Дрвени коцки сет од 100
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
1.490 ден.
Viga - Дрвени коцки сет од 50 Viga - Дрвени коцки сет од 50
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
980 ден.
Viga - Не лути се човече Viga - Не лути се човече
Забавна игра не лути се човече, супер забава за целото семејство. Играта може да ја играат 2-4 иг..
1.490 ден.
Дрвен сортер за на ѕид Viga Дрвен сортер за на ѕид Viga
Едукативен дрвен панел за на ѕид со различни активности. Панелот е составен од 5 засебни плочи кои т..
11.490 ден.
Дрвен сортер за на ѕид Viga Дрвен сортер за на ѕид Viga
Едукативен дрвен панел за на ѕид со различни активности.  Овој производ одлично се вклопува ..
5.990 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS