Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Vivax  -  Апарат за кафе "Koffee to go" Vivax  -  Апарат за кафе "Koffee to go"
Vivax апарат за кафе CM-700TG со 1 година гаранција Карактеристики на производот: моќн..
1.500 ден.
Vivax - Бокал за вода со електрично прилагодување на температурата Vivax - Бокал за вода со електрично прилагодување на температурата
Vivax - Бокал за вода со електрично прилагодување на температурата WH-176TC со 1 година гаранција ..
1.490 ден.
Vivax - Грил тостер Vivax - Грил тостер
Vivax Grill - тостер SM-1800 Карактеристики на производот: 1800W површина за печење: 23х2..
2.290 ден.
Vivax - Електричен бокал за вода Vivax - Електричен бокал за вода
Vivax - Електричен бокал WH-102BB со 1 година гаранција Карактеристики на производот: ..
690 ден.
Vivax - Електричен бокал за вода Vivax - Електричен бокал за вода
Vivax - Електричен бокал за вода Карактеристики на производот: моќност 2000W капацитет 1,..
790 ден.
Vivax - Електричен бокал за вода Vivax - Електричен бокал за вода
Vivax - Електричен бокал за вода WH - 180TC со 1 година гаранција Карактеристики на производ..
1.490 ден.
Vivax - Електрично ѓезве Vivax - Електрично ѓезве
Vivax - Електрично ѓезве  Карактеристики на производот: моќност 1000W капацитет 0,4L..
890 ден.
Vivax - Микробранова печка Vivax - Микробранова печка
Vivax - Микробранова печка MWO-2077+1 година гаранција Карактеристики на производот: капаци..
3.900 ден.
Vivax - Тостер Vivax - Тостер
Vivax - Тостер TS-7501WHS Карактеристики на производот: моќност 750W светлосен индикатор ..
890 ден.
Vivax - Фен за коса
Vivax - Фен за коса Карактеристики на производот: моќност 2200W 2 брзини 3 поставки на ..
1.150 ден.
Vivax - Фен за коса Vivax - Фен за коса
Vivax - Фен за коса HD-1600FTсо 1 година гаранција Карактеристики на производот: моќност 16..
690 ден.
Vivax - Фритеза Vivax - Фритеза
Vivax - Фритеза DF-2003SS Карактеристики на производот: моќност 2000W капацитет 3L 30 м..
2.350 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS