Најново
Продавница за сладолед
  • Продавница за сладолед
  • Продавница за сладолед

Продавница за сладолед

650 ден.800 ден.
Шифра на производ: 3216
Достапност: На залиха
Количина:

Дали е некој за сладолед? Прекрасна подвижна продавница за сладолед, одберете кој е вашиот омилен сладолед, во корнет или во чаша.

Сетот се состои од 32 додатоци, димензија на производот: 31х20х35см

Производот се препорачува за деца над 3 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Продавница за сладолед Дали е некој за сладолед? Прекрасна подвижна продавница за сладолед, одберете кој е вашиот омилен сладолед, во корнет или во чаша. Сетот се состои од 32 додатоци, димензија на производот: 31х20х35см Производот се препорачува за деца над 3 години .. Category: Product #: 3216 Regular price: 650 ден. 800
650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS