Најново
Продавница за сладолед
  • Продавница за сладолед
  • Продавница за сладолед
  • Продавница за сладолед

Продавница за сладолед

590 ден.
Шифра на производ: 3518
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна подвижна продавница за сладолед. Одберете кој е вашиот омилен сладолед во корнет на стапче или пак во чаша! Сетот содржи 36 додатоци: сладоледи на стапче, во корнети, лижавчиња, крофни и други слатки додатоци.

Димензија на производот: 40х18х34см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: prodavnica, sladoled
Продавница за сладолед Прекрасна подвижна продавница за сладолед. Одберете кој е вашиот омилен сладолед во корнет на стапче или пак во чаша! Сетот содржи 36 додатоци: сладоледи на стапче, во корнети, лижавчиња, крофни и други слатки додатоци. Димензија на производот: 40х18х34см Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 3518 Regular price: 590 ден. 590 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS