Најново
Pop It Fidget - Антистрес играчка
  • Pop It Fidget - Антистрес играчка
  • Pop It Fidget - Антистрес играчка
  • Pop It Fidget - Антистрес играчка
  • Pop It Fidget - Антистрес играчка

Pop It Fidget - Антистрес играчка

150 ден.
Шифра на производ: 23078
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Pop It:

Pop It Fidget најпопуларната игра омилена на сите деца сега достапна и кај нас. Pop It Fidget е достапен во повеќе бои и облици. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: поп, фиџет, antistres
Pop It Fidget - Антистрес играчка Pop It Fidget најпопуларната игра омилена на сите деца сега достапна и кај нас. Pop It Fidget е достапен во повеќе бои и облици.  .. Category: Product #: 23078 Regular price: 150 ден. 150
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS