Најново
Подлога за вежбање
  • Подлога за вежбање
  • Подлога за вежбање
  • Подлога за вежбање

Подлога за вежбање

450 ден.
Шифра на производ: 19494
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Подлогата за вежбање е мека на допир и овозможува удобност при вежбањето. Површината е нелизгачка, еластична, не впива течности и прашина. 

Димензија на подлогата: 173х61см

Дебелина: 4мм

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: podloga, vezbanje
Подлога за вежбање Подлогата за вежбање е мека на допир и овозможува удобност при вежбањето. Површината е нелизгачка, еластична, не впива течности и прашина.  Димензија на подлогата: 173х61см Дебелина: 4мм   .. Category: Product #: 19494 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS