Најново
Подлога за играње и торба за играчки
  • Подлога за играње и торба за играчки
  • Подлога за играње и торба за играчки
  • Подлога за играње и торба за играчки
  • Подлога за играње и торба за играчки
  • Подлога за играње и торба за играчки

Подлога за играње и торба за играчки

650 ден.
Шифра на производ: 9658
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Практична подлога за играње која со еден потег станува торба - сонот на сите родители. Сега можете да му дозволите на вашето дете да ужива во играта до последен момент, било каде, дома, на плажа или во парк....

Подлогата е достапна во сина боја со улици за возење и во розева со принцези.

Дијаметар на подлогата: Ø 150см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: podloga, sobiranje, igracki, torba
Подлога за играње и торба за играчки Практична подлога за играње која со еден потег станува торба - сонот на сите родители. Сега можете да му дозволите на вашето дете да ужива во играта до последен момент, било каде, дома, на плажа или во парк.... Подлогата е достапна во сина боја со улици за возење и во розева со принцези. Дијаметар на подлогата: Ø 150см. .. Category: Product #: 9658 Regular price: 650 ден. 650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS