Најново
Плишано маче со модни додатоци
  • Плишано маче со модни додатоци
  • Плишано маче со модни додатоци
  • Плишано маче со модни додатоци

Плишано маче со модни додатоци

980 ден.
Шифра на производ: 2016
Достапност: На залиха
Количина:

Дали вашето дете сонува за домашно милениче! Мало и слатко маченце со модни додатоци е одличен подарок за Вашите малечки принцези!

Сетот содржи:

  •  светки  
  • апликатор во форма на ѕвезда за полесно нанесување на светки
  • венче за коса со ушиња

Висина на маче 22см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: plishano, mache, shimmer, stars
Плишано маче со модни додатоци Дали вашето дете сонува за домашно милениче! Мало и слатко маченце со модни додатоци е одличен подарок за Вашите малечки принцези! Сетот содржи:  светки   апликатор во форма на ѕвезда за полесно нанесување на светки венче за коса со ушиња Висина на маче 22см. .. Category: Product #: 2016 Regular price: 980 ден. 980
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS