Најново
Пластична масичка со столче
  • Пластична масичка со столче
  • Пластична масичка со столче

Пластична масичка со столче

1.350 ден.
Шифра на производ: 2086
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна масичка со столче изработена од квалитетна пластика. Масичката е со ликови од цртани филмови. 

Максимална тежина до 40кг.

Димензија на масичка: 44х44х41см.

Димензија на столче: 28х30х45см.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Пластична масичка со столче Прекрасна масичка со столче изработена од квалитетна пластика. Масичката е со ликови од цртани филмови.  Максимална тежина до 40кг. Димензија на масичка: 44х44х41см. Димензија на столче: 28х30х45см.   .. Category: Product #: 2086 Regular price: 1.350 ден. 1.350
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS