Најново
Паркинг гаража
  • Паркинг гаража

Паркинг гаража

1.590 ден.
Шифра на производ: 4955
Достапност: На залиха
Количина:

Фантастична паркинг гаража која сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки возачи!  Паркингот има рампа, спуштачка патека, хелиодром многу паркинг места и улици за возење. Во сетот е вклучена подлога за возење, камион и автомобил кои ја менуваат бојата кога се потопуваат во топла и ладна вода. Гаражата е со светло и звуци.

Производот се препорачува за деца над 3 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: parkin, garazha, katna
Паркинг гаража Фантастична паркинг гаража која сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки возачи!  Паркингот има рампа, спуштачка патека, хелиодром многу паркинг места и улици за возење. Во сетот е вклучена подлога за возење, камион и автомобил кои ја менуваат бојата кога се потопуваат во топла и ладна вода. Гаражата е со светло и звуци. Производот се препорачува за деца над 3 години .. Category: Product #: 4955 Regular price: 1.590 ден. 1.590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS