Најново
Оксан
  • Оксан
  • Оксан
  • Оксан

Оксан

690 ден.800 ден.
Шифра на производ: 9558
Достапност: На залиха
Количина:

Друштвена игра - Оксан.

Наменета за најмногу 4 лица, оваа игра е од голема популарност не само во домовите туку и во кафулињата ширум Турција. Сетот содржи 106 плочки за играње, 4 пластични табли и коцка.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: oksan
Оксан Друштвена игра - Оксан. Наменета за најмногу 4 лица, оваа игра е од голема популарност не само во домовите туку и во кафулињата ширум Турција. Сетот содржи 106 плочки за играње, 4 пластични табли и коцка. .. Category: Product #: 9558 Regular price: 690 ден. 690 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS