Најново
Оградица Giant Moni
  • Оградица Giant Moni
  • Оградица Giant Moni

Оградица Giant Moni

4.990 ден.
Шифра на производ: 3871
Достапност: На залиха
Количина:

Погодна за деца со тежина под 15 кг и висина под 86.4 см.
Лесна за склопување, погодна за транспорт.
Детска оградица за игра со квадратна форма - 1 ниво
3 страни со мрежа
Двојно обезбеден систем за склопување

Карактеристики:

  • 93x93x77см
  • 9,10 кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: ogradica, kosh, igralna
Оградица Giant Moni Погодна за деца со тежина под 15 кг и висина под 86.4 см. Лесна за склопување, погодна за транспорт. Детска оградица за игра со квадратна форма - 1 ниво 3 страни со мрежа Двојно обезбеден систем за склопување Карактеристики: 93x93x77см 9,10 кг .. Category: Product #: 3871 Regular price: 4.990 ден. 4.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS