Најново
Новогодишни навлаки за перничиња
  • Новогодишни навлаки за перничиња
  • Новогодишни навлаки за перничиња
  • Новогодишни навлаки за перничиња

Новогодишни навлаки за перничиња

190 ден.
Шифра на производ: 2387
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Опција:

Надополнете ја новогодишната магија со декаративните навлаки за перничиња.

Димензија на навлаката: 43х43см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Новогодишни навлаки за перничиња Надополнете ја новогодишната магија со декаративните навлаки за перничиња. Димензија на навлаката: 43х43см .. Category: Product #: 2387 Regular price: 190 ден. 190 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS