Најново
Новогодишна снежна елка 210см
  • Новогодишна снежна елка 210см

Новогодишна снежна елка 210см

4.200 ден.
Шифра на производ: 70137
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна снежна елка, екстра густа со одличен квалитет.

Димензија на елката: висина 210см, ширина 115см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: novogodishna, elka, snezhna
Новогодишна снежна елка 210см Прекрасна снежна елка, екстра густа со одличен квалитет. Димензија на елката: висина 210см, ширина 115см. .. Category: Product #: 70137 Regular price: 4.200 ден. 4.200
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS