Најново
Новогодишна магнетна книга
  • Новогодишна магнетна книга
  • Новогодишна магнетна книга
  • Новогодишна магнетна книга

Новогодишна магнетна книга

550 ден.
Шифра на производ: 2893
Достапност: На залиха
Количина:

Празници се ближат! Подарете им на Вашите најмили прекрасна новогодишна магнетна книга! Едукативна магнетна книга, едноставно поставете ја картичката кое Вашето дете сака да ја состави од магнетните делови.

Сетот содржи:

  • 14 магнетни картички
  • 89 магнетни делови

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: magnetna, kniga, novogodishna
Новогодишна магнетна книга Празници се ближат! Подарете им на Вашите најмили прекрасна новогодишна магнетна книга! Едукативна магнетна книга, едноставно поставете ја картичката кое Вашето дете сака да ја состави од магнетните делови. Сетот содржи: 14 магнетни картички 89 магнетни делови .. Category: Product #: 2893 Regular price: 550 ден. 550
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS