Најново
Новогодишна лед завеса 3х3м
  • Новогодишна лед завеса 3х3м

Новогодишна лед завеса 3х3м

1.590 ден.
Шифра на производ: 3844
Достапност: На залиха
Количина:

Украсете и декорирајте го Вашиот дом. Завеса со лед светилки одличен избор доколку сакате да внесете топлина и радост во Вашиот дом. Завесата со лед светло може да ја користите во повеќе пригоди: новогодишни празници, родендески прослави, свадби.... Секогаш совршено се вклопуваат!

Лед завеса 3х3м.

Сијаличките имаат 8 режими на работа.

Со конектори за поврзување на уште едни сијалички.

Сијаличките се достапни во бела и жолта светлина

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: zavesa, novogodisha, лед
Новогодишна лед завеса 3х3м Украсете и декорирајте го Вашиот дом. Завеса со лед светилки одличен избор доколку сакате да внесете топлина и радост во Вашиот дом. Завесата со лед светло може да ја користите во повеќе пригоди: новогодишни празници, родендески прослави, свадби.... Секогаш совршено се вклопуваат! Лед завеса 3х3м. Сијаличките имаат 8 режими на работа. Со конектори за поврзување на уште едни сијалички. .. Category: Product #: 3844 Regular price: 1.590 ден. 1.590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS