Најново
Новогодишна лед завеса 3х2м
  • Новогодишна лед завеса 3х2м

Новогодишна лед завеса 3х2м

1.490 ден.
Шифра на производ: 2587
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Украсете и декорирајте го Вашиот дом. Завеса со лед светилки одличен избор доколку сакате да внесете топлина и радост во Вашиот дом. Завесата со лед светло може да ја користите во повеќе пригоди: новогодишни празници, родендески прослави, свадби.... Секогаш совршено се вклопуваат!

Сијаличките имаат 8 режими на работа.

Завеса 3х2м вкупно 320 сијалички.

Со конектори за поврзување со уште едни сијалички.

Бои: жолта и бела светлина, бел кабел.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: led, zavesa
Новогодишна лед завеса 3х2м Украсете и декорирајте го Вашиот дом. Завеса со лед светилки одличен избор доколку сакате да внесете топлина и радост во Вашиот дом. Завесата со лед светло може да ја користите во повеќе пригоди: новогодишни празници, родендески прослави, свадби.... Секогаш совршено се вклопуваат! Сијаличките имаат 8 режими на работа. Завеса 3х2м вкупно 320 сијалички. Со конектори за поврзување со уште ед.. Category: Product #: 2587 Regular price: 1.490 ден. 1.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS