Најново
Новогодишна лед завеса 2х2м
  • Новогодишна лед завеса 2х2м

Новогодишна лед завеса 2х2м

1.390 ден.
Шифра на производ: 2583
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Украсете и декорирајте го Вашиот дом. Завеса со лед светилки одличен избор доколку сакате да внесете топлина и радост во Вашиот дом. Завесата со лед светло може да ја користите во повеќе пригоди: новогодишни празници, родендески прослави, свадби.... Секогаш совршено се вклопуваат!

Сијаличките имаат 8 режими на работа

Со конектори за поврзување со уште едни сијалички

Бои: жолта светлина, бел кабел.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: led, zavesa
Новогодишна лед завеса 2х2м Украсете и декорирајте го Вашиот дом. Завеса со лед светилки одличен избор доколку сакате да внесете топлина и радост во Вашиот дом. Завесата со лед светло може да ја користите во повеќе пригоди: новогодишни празници, родендески прослави, свадби.... Секогаш совршено се вклопуваат! Сијаличките имаат 8 режими на работа Со конектори за поврзување со уште едни сијалички Бои: жолта светлина,.. Category: Product #: 2583 Regular price: 1.390 ден. 1.390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS