Најново
Новогодишна Елка 210см

Новогодишна Елка 210см

2.390 ден.
Шифра на производ: 2556
Достапност: На залиха
Количина:

Внесете во вашиот дом новогодишна магија со оваа прекрасна Елка под која Дедо Мраз може да остави многу подароци.

Висина на елката 210см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: novogodishna, elka
Новогодишна Елка 210см Внесете во вашиот дом новогодишна магија со оваа прекрасна Елка под која Дедо Мраз може да остави многу подароци. Висина на елката 210см .. Category: Product #: 2556 Regular price: 2.390 ден. 2.390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS