Најново
Новогодишна Елка 180см
  • Новогодишна Елка 180см
  • Новогодишна Елка 180см

Новогодишна Елка 180см

2.990 ден.
Шифра на производ: 1139
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна Новогодишна елка, густа со одличен квалитет. Внесете во вашиот дом новогодишна магија.

Висина на елката 180см.

Дијаметар 95см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: novogodishna, elka
Новогодишна Елка 180см Прекрасна Новогодишна елка, густа со одличен квалитет. Внесете во вашиот дом новогодишна магија. Висина на елката 180см. Дијаметар 95см .. Category: Product #: 1139 Regular price: 2.990 ден. 2.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS