Најново
Новогодишна Елка 150см
  • Новогодишна Елка 150см

Новогодишна Елка 150см

1.900 ден.
Шифра на производ: 70052
Достапност: На залиха
Количина:

Внесете во вашиот дом новогодишна магија со оваа прекрасна Елка под која Дедо Мраз може да остави многу подароци.

Екстра густа елка со одличен квалитет.

Висина на елката 150см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: novogodishna, elka
Новогодишна Елка 150см Внесете во вашиот дом новогодишна магија со оваа прекрасна Елка под која Дедо Мраз може да остави многу подароци. Екстра густа елка со одличен квалитет. Висина на елката 150см .. Category: Product #: 70052 Regular price: 1.900 ден. 1.900
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS