Најново
Распродадено
Новогодишна бела елка 180см
  • Новогодишна бела елка 180см

Новогодишна бела елка 180см

2.690 ден.
Шифра на производ: 70106
Достапност: Распродадено
Количина:

Внесете во вашиот дом новогодишна магија со оваа прекрасна бела елка под која Дедо Мраз може да остави многу подароци. 

Екстра густа бела елка со одличен квалитет.

Димензија на елката: висина 180см, ширина 105см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: novogodishna, bela, elka
Новогодишна бела елка 180см Внесете во вашиот дом новогодишна магија со оваа прекрасна бела елка под која Дедо Мраз може да остави многу подароци.  Екстра густа бела елка со одличен квалитет. Димензија на елката: висина 180см, ширина 105см. .. Category: Product #: 70106 Regular price: 2.690 ден. 2.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS