Најново
Новогодишен проектор
  • Новогодишен проектор
  • Новогодишен проектор
  • Новогодишен проектор
  • Новогодишен проектор
  • Новогодишен проектор

Новогодишен проектор

980 ден.1.200 ден.
Шифра на производ: 2554
Достапност: На залиха
Количина:

Празници се ближат, време е за Новогодишно украсување! Направете ја новогодишната ноќ магична за Вашето семејство со помош на проекторот кој може да се користи за внатре, за надвор во двор или на тераса.

Вклучени се 12 слајда со различни теми. 

Проекторот работи на струја.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: proektor, laser, novogodishen
Новогодишен проектор Празници се ближат, време е за Новогодишно украсување! Направете ја новогодишната ноќ магична за Вашето семејство со помош на проекторот кој може да се користи за внатре, за надвор во двор или на тераса. Вклучени се 12 слајда со различни теми.  Проекторот работи на струја. .. Category: Product #: 2554 Regular price: 980 ден. 1.200
980
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS