Најново
Новогодишен ласерски проектор
  • Новогодишен ласерски проектор
  • Новогодишен ласерски проектор

Новогодишен ласерски проектор

950 ден.
Шифра на производ: 6857
Достапност: На залиха
Количина:

Празници се ближат, време е за Новогодишно украсување! Направете ја новогодишната ноќ магична за Вашето семејство со помош на ласер-проекторот кој може да се користи за внатре, за надвор во двор или на тераса. 

Ласер-проекторот работи на струја.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: novogodishen, laser, proektor
Новогодишен ласерски проектор Празници се ближат, време е за Новогодишно украсување! Направете ја новогодишната ноќ магична за Вашето семејство со помош на ласер-проекторот кој може да се користи за внатре, за надвор во двор или на тераса.  Ласер-проекторот работи на струја.   .. Category: Product #: 6857 Regular price: 950 ден. 950
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS