Најново
Новогодишен дрвен украс

Новогодишен дрвен украс

450 ден.
Шифра на производ: 2576
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен новогодишен дрвен украс. Дополнете ја празничната атмосфера во вашиот дом со овој прекрасен дрвен украс.

Димензија на производот: 19х5х35см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drven, ukras, novogodishen
Новогодишен дрвен украс Прекрасен новогодишен дрвен украс. Дополнете ја празничната атмосфера во вашиот дом со овој прекрасен дрвен украс. Димензија на производот: 19х5х35см. .. Category: Product #: 2576 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS