Најново
Музички проектор
  • Музички проектор
  • Музички проектор

Музички проектор

590 ден.
Шифра на производ: 4493
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен проектор со приспивни песни, звуци од природата и смирувачки мелодии. Светлосните ефекти на проекторот ќе помогнат за Вашите малечки да се смират и побрзо да заспијат.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: muzichki, proektor
Музички проектор Прекрасен проектор со приспивни песни, звуци од природата и смирувачки мелодии. Светлосните ефекти на проекторот ќе помогнат за Вашите малечки да се смират и побрзо да заспијат.   .. Category: Product #: 4493 Regular price: 590 ден. 590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS