Најново
Moon ламба со далечинско
  • Moon ламба со далечинско
  • Moon ламба со далечинско

Moon ламба со далечинско

650 ден.
Шифра на производ: 4943
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна лед ламба во форма на месечина е амбиентално светло за секој дом.

  • свети во 12 различни бои - боите се менуваат со далечинско
  • опција за појачување и намалување на светлината
  • работи на батерија која што е вградена и се полни со усб кабел(кабелот е вклучен во пакувањето)
  • дијаметар на ламбата 15см
  • дрвено постоље

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Moon ламба со далечинско Прекрасна лед ламба во форма на месечина е амбиентално светло за секој дом. свети во 12 различни бои - боите се менуваат со далечинско опција за појачување и намалување на светлината работи на батерија која што е вградена и се полни со усб кабел(кабелот е вклучен во пакувањето) дијаметар на ламбата 15см дрвено постоље .. Category: Product #: 4943 Regular price: 650 ден. 650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS