Најново
-19%
Трицикал Нова Qplay Трицикал Нова Qplay
5.990 ден.7.390 ден.
5.990 ден.7.390 ден.
-19%
Трицикал Нова Qplay Трицикал Нова Qplay
5.990 ден.7.390 ден.
5.990 ден.7.390 ден.
Moni - Мотор на акумулатор
  • Moni - Мотор на акумулатор

Moni - Мотор на акумулатор

5.790 ден.
Шифра на производ: 3116
Достапност: На залиха
Количина:
  • наменето за деца на возраст од 3 до 6 години со максимална тежина до 25 кг
  • Hi-Fi систем
  • батерија: 1х 6V/4.5Ah
  • брзина: 3км/ч
  • музички волан и светлечки фарови

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: motor, akumulator
Moni - Мотор на акумулатор наменето за деца на возраст од 3 до 6 години со максимална тежина до 25 кг Hi-Fi систем батерија: 1х 6V/4.5Ah брзина: 3км/ч музички волан и светлечки фарови .. Category: Product #: 3116 Regular price: 5.790 ден. 5.790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS