Најново
-19%
Трицикал Нова Qplay Трицикал Нова Qplay
5.990 ден.7.390 ден.
5.990 ден.7.390 ден.
-19%
Трицикал Нова Qplay Трицикал Нова Qplay
5.990 ден.7.390 ден.
5.990 ден.7.390 ден.
Moni - Дрвена куќичка за кукли
 • Moni - Дрвена куќичка за кукли
 • Moni - Дрвена куќичка за кукли
 • Moni - Дрвена куќичка за кукли
 • Moni - Дрвена куќичка за кукли
 • Moni - Дрвена куќичка за кукли
 • Moni - Дрвена куќичка за кукли
 • Moni - Дрвена куќичка за кукли

Moni - Дрвена куќичка за кукли

9.990 ден.
Шифра на производ: 41271
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна дрвена куќичка за кукли. 

 • цврста дрвена конструкција
 • 15 додатоци во различни бои - мебел за куќата
 • куќичката е на 3 ката, со 4 соби, скали и тераса
 • 16.5 кг
 • димензија на производот: 82x30x126.5 см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: мони, drvena, kukja, kukjichka, kukli
Moni - Дрвена куќичка за кукли Прекрасна дрвена куќичка за кукли.  цврста дрвена конструкција 15 додатоци во различни бои - мебел за куќата куќичката е на 3 ката, со 4 соби, скали и тераса 16.5 кг димензија на производот: 82x30x126.5 см .. Category: Product #: 41271 Regular price: 9.990 ден. 9.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS