Најново
Тобоган Mochtoys
  • Тобоган Mochtoys
  • Тобоган Mochtoys

Тобоган Mochtoys

2.390 ден.
Шифра на производ: 85129
Достапност: На залиха
Количина:

Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните горештини.

  • Димензии: 81х36х140см, делот за спуштање е со должина од 140 см
  • Можност за приклучок на црево за додатна забава
  • Производот е наменет за деца над 2 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-15%

Распродадено

Smoby тобоган Smoby тобоган
5.400 ден.4.590 ден.
5.400 ден.4.590 ден.

Распродадено

-7%

Распродадено

Smoby funny тобоган Smoby funny тобоган
8.490 ден.7.900 ден.
8.490 ден.7.900 ден.

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS