Најново
Mochtoys куќа - Garden
  • Mochtoys куќа - Garden
  • Mochtoys куќа - Garden

Mochtoys куќа - Garden

11.990 ден.
Шифра на производ: 2569
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна куќичка Mochtoys сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката идеално се вклопува во вашата градината. 

  • димензии: 125х122х120,5см.
  • производот е наменет за деца над 2 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kukja, kukjichka, dvor
Mochtoys куќа - Garden Прекрасна куќичка Mochtoys сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката идеално се вклопува во вашата градината.  димензии: 125х122х120,5см. производот е наменет за деца над 2 години. .. Category: Product #: 2569 Regular price: 11.990 ден. 11.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS