Најново
Мистериозна хемија Clementoni
  • Мистериозна хемија Clementoni
  • Мистериозна хемија Clementoni
  • Мистериозна хемија Clementoni
  • Мистериозна хемија Clementoni
  • Мистериозна хемија Clementoni

Мистериозна хемија Clementoni

990 ден.
Шифра на производ: 7714
Достапност: На залиха
Количина:

Произведен во научните лабаратории на Clementoni овој забавен научен сет ве води во светот на хемиските експрерименти но прво треба да ги решите загатките на dr.Genialus.

Сетот содржи многу додатоци за изведувањето на експериментите како што е прикажано на сликите, илустриран прирачник како и картички со упатства за експериментите

Освен додатоците во пакувањето пред да започнете со изведувањето на експериментите ќе ви бидат потребни мали количини на: маслиново масло, мелено кафе, оцет, мелен пипер, домат, лимон, јаболко...

Производот се препорачува за деца над 9 години

Димензија на пакувањето 21х15х6см

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Мистериозна хемија Clementoni Произведен во научните лабаратории на Clementoni овој забавен научен сет ве води во светот на хемиските експрерименти но прво треба да ги решите загатките на dr.Genialus. Сетот содржи многу додатоци за изведувањето на експериментите како што е прикажано на сликите, илустриран прирачник како и картички со упатства за експериментите Освен додатоците во пакувањето пред да започнете со изведувањ.. Category: Product #: 7714 Regular price: 990 ден. 990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS