Најново
Мини стоматолошки сет
  • Мини стоматолошки сет
  • Мини стоматолошки сет

Мини стоматолошки сет

750 ден.
Шифра на производ: 8053
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен сет кој содржи се што му е потребно на стоматологот за поправка на забите. Сетот вклучува 32 делови: 8 пластични заби, паста, четка, чаша, алатки за поправка на забите.....Сетот е изработен од цврста и квалитетна пластика. 

Димензија на производот: 36х17х33см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Мини стоматолошки сет Прекрасен сет кој содржи се што му е потребно на стоматологот за поправка на забите. Сетот вклучува 32 делови: 8 пластични заби, паста, четка, чаша, алатки за поправка на забите.....Сетот е изработен од цврста и квалитетна пластика.  Димензија на производот: 36х17х33см. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 8053 Regular price: 750 ден. 750
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS