Најново
Мини работилница
  • Мини работилница
  • Мини работилница

Мини работилница

680 ден.
Шифра на производ: 2615
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна работилница за многу забава на малите мајсторчиња. Во сетот се вклучени 57 делови: чекан, штрафцигер, штрафови... Работилницата е изработена од квалитена и цврста пластика.

Димензија на производот:35х18х29 см

Производот се препорачува за деца над 3 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Мини работилница Прекрасна работилница за многу забава на малите мајсторчиња. Во сетот се вклучени 57 делови: чекан, штрафцигер, штрафови... Работилницата е изработена од квалитена и цврста пластика. Димензија на производот:35х18х29 см Производот се препорачува за деца над 3 години .. Category: Product #: 2615 Regular price: 680 ден. 680
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS