Најново
Мини продавница
  • Мини продавница
  • Мини продавница
  • Мини продавница

Мини продавница

650 ден.
Шифра на производ: 8055
Достапност: На залиха
Количина:

Сет мини продавница е забавна играчка за сите деца кои сакаат да си играат продавачи. Сетот вклучува 29 делови: корпа за пазарење, овошје, зеленчук..... и фискална каса. 

Димензија на производот: 36х17х31см

Производот се препорачува за деца над 3 год

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: mini, market, prodavnica
Мини продавница Сет мини продавница е забавна играчка за сите деца кои сакаат да си играат продавачи. Сетот вклучува 29 делови: корпа за пазарење, овошје, зеленчук..... и фискална каса.  Димензија на производот: 36х17х31см Производот се препорачува за деца над 3 год .. Category: Product #: 8055 Regular price: 650 ден. 650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS