Најново
Мини кујна 3 во 1
  • Мини кујна 3 во 1
  • Мини кујна 3 во 1
  • Мини кујна 3 во 1

Мини кујна 3 во 1

550 ден.900 ден.
Шифра на производ: 23587
Достапност: На залиха
Количина:

Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекраснa мини кујна 3 во 1 со многу додатоци. Направено е од квалитетна, нетоксична пластика. Децата ќе имаат супер забава и ќе бидат долго време зафатени со играње. Тие ќе ви подготват нешто вкусно на оваа прекрасна кујна. Практичното пакување овозможува после играњето Вашето дете да ги собере сите додатоци во куферчето.

Димензија на кујната: 42х20х53см.

Овој производ се препорачува за деца над 3 години.

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kujna, kuferche
Мини кујна 3 во 1 Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекраснa мини кујна 3 во 1 со многу додатоци. Направено е од квалитетна, нетоксична пластика. Децата ќе имаат супер забава и ќе бидат долго време зафатени со играње. Тие ќе ви подготват нешто вкусно на оваа прекрасна кујна. Практичното пакување овозможува после играњето Вашето дете да ги собере сите додатоци во куферчето. Димензија н.. Category: Product #: 23587 Regular price: 550 ден. 550 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS