Најново
Мини греалка - Flame heater
 • Мини греалка - Flame heater
 • Мини греалка - Flame heater

Мини греалка - Flame heater

790 ден.
Шифра на производ: 2342
Достапност: На залиха
Количина:

Flame heater е практична и лесно пренослива греалка која ќе  создаде топлина и удобност во бањата, во спалната соба, детската соба или пак на вашето  работно место. Одличен е за догревање на мала просторија за само неколку минути.

Карактеристики на производот:

 • безжична мини греалка(се вклучува дирекно во штекер)
 • моќност 900w
 • далечинско
 • прилагодлив термостат од 15° до 32°
 •  дигитален приказ на температурата
 • напон 220-240 V
 • тајмер до 12 часа
 • керамички елемент за греење

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Мини греалка - Flame heater Flame heater е практична и лесно пренослива греалка која ќе  создаде топлина и удобност во бањата, во спалната соба, детската соба или пак на вашето  работно место. Одличен е за догревање на мала просторија за само неколку минути. Карактеристики на производот: безжична мини греалка(се вклучува дирекно во штекер) моќност 900w далечинско прилагодлив термостат од 15° до 32°  дигитале.. Category: Product #: 2342 Regular price: 790 ден. 790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS