Најново
Мини фото студио
  • Мини фото студио
  • Мини фото студио
  • Мини фото студио

Мини фото студио

550 ден.
Шифра на производ: 5599
Достапност: На залиха
Количина:

Мини фото студио за професионални фотографии со висок квалитет и совршен фотографски ефект. Во сетот се вклучени 4 позадини во различни бои. Едноставно се монтира и се расклопува, што го прави многу лесно за транспорт и ви овозможува да го носите секаде каде ќе посакате. 

Производот работи со усб кабел кој е вклучен во пакувањето.

Димензија на производот: 23х24х24см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: mini, foto, studio
Мини фото студио Мини фото студио за професионални фотографии со висок квалитет и совршен фотографски ефект. Во сетот се вклучени 4 позадини во различни бои. Едноставно се монтира и се расклопува, што го прави многу лесно за транспорт и ви овозможува да го носите секаде каде ќе посакате.  Производот работи со усб кабел кој е вклучен во пакувањето. Димензија на производот: 23х24х24см. .. Category: Product #: 5599 Regular price: 550 ден. 550
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS