Најново
Мини дрвена кујна
  • Мини дрвена кујна
  • Мини дрвена кујна
  • Мини дрвена кујна

Мини дрвена кујна

1.690 ден.
Шифра на производ: 6675
Достапност: На залиха
Количина:

Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна дрвена кујна. Прекрасна мини дрвена кујна специјално направена за малите готвачи кои сакаат да ги направат своите први чекори во готвењето. Најдоброто нешто е што додека се забавува, детето ќе развие вредни вештини, умешност и имагинација.
Кујната е функционална и многу оригинална, бидејќи изгледа крајно реалистично и ќе ги пренесува децата во вистинска кујна.
Комплетот ги содржи сите потребни прибори, апарати и додатоци. Вклучени се вкупно 8 дрвени додатоци. Копчињата на кујната имаат звук на кликање. 

Димензија на кујната: 30х20х25,5см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: mini, drvena, kujna
Мини дрвена кујна Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна дрвена кујна. Прекрасна мини дрвена кујна специјално направена за малите готвачи кои сакаат да ги направат своите први чекори во готвењето. Најдоброто нешто е што додека се забавува, детето ќе развие вредни вештини, умешност и имагинација. Кујната е функционална и многу оригинална, бидејќи изгледа крајно реалистично и ќе ги пренесува децата во.. Category: Product #: 6675 Regular price: 1.690 ден. 1.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS