Најново
Мини дрвен сет со алати
  • Мини дрвен сет со алати
  • Мини дрвен сет со алати
  • Мини дрвен сет со алати
  • Мини дрвен сет со алати

Мини дрвен сет со алати

1.650 ден.
Шифра на производ: 29719
Достапност: На залиха
Количина:

Доколку Вашето дете се обидело да ја поправи вашата трпезариска маса или да го поправи мебелот тогаш со овој дрвен сет ќе има се што му е потребно за успешно поправање.

Сетот вклучува: чекан, штрафцигер, француски клуч, линијар, штрафови, завртки, навртки, запчаници и други додатоци. Вклучени се вкупно 25 додатоци.

Димензија: 20.7х14х27,5см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: drven, set, alati
Мини дрвен сет со алати Доколку Вашето дете се обидело да ја поправи вашата трпезариска маса или да го поправи мебелот тогаш со овој дрвен сет ќе има се што му е потребно за успешно поправање. Сетот вклучува: чекан, штрафцигер, француски клуч, линијар, штрафови, завртки, навртки, запчаници и други додатоци. Вклучени се вкупно 25 додатоци. Димензија: 20.7х14х27,5см. Производот се препорачува за деца над 3 години... Category: Product #: 29719 Regular price: 1.650 ден. 1.650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS