Најново
Детска играчка - Микроскоп
 • Детска играчка - Микроскоп
 • Детска играчка - Микроскоп
 • Детска играчка - Микроскоп

Детска играчка - Микроскоп

690 ден.990 ден.
Шифра на производ: 6201
Достапност: На залиха
Количина:

Едукативен микроскоп за малите научници! Можност за зголемување на фокусот за 100х / 400х / 1200х. Микроскопот е со лед светло за квалитетни набљудувања, исто  така има опција за ротација на фокусот.

Сетот вклучува:

 • микроскоп
 • пинцета
 • скалпер (пластичен)
 • игла
 • 2 шишенца за примероци
 • петриев сад
 • 3 слајдови: 1 со подготвен примерок за набљудување, 2 празни слајдови

Димензија на производот: 8х12,5х21,5см.

Производот се препорачува за деца над 6 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: mikroskop
Детска играчка - Микроскоп Едукативен микроскоп за малите научници! Можност за зголемување на фокусот за 100х / 400х / 1200х. Микроскопот е со лед светло за квалитетни набљудувања, исто  така има опција за ротација на фокусот. Сетот вклучува: микроскоп пинцета скалпер (пластичен) игла 2 шишенца за примероци петриев сад 3 слајдови: 1 со подготвен примерок за набљудување, 2 празни слајдови Димензија .. Category: Product #: 6201 Regular price: 690 ден. 990
690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS