Најново
Металик балони во повеќе бои - Сет од 50
  • Металик балони во повеќе бои - Сет од 50
  • Металик балони во повеќе бои - Сет од 50
  • Металик балони во повеќе бои - Сет од 50

Металик балони во повеќе бои - Сет од 50

350 ден.
Шифра на производ: 1086
Достапност: На залиха
Количина:

Mеталик латекс балони во повеќе бои, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини.....Балоните може да ги надувате со воздух или хелиум.

Пакувањето содржи 50 балони.

Балоните се со дијаметар 10" - 25см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Металик балони во повеќе бои - Сет од 50 Mеталик латекс балони во повеќе бои, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини.....Балоните може да ги надувате со воздух или хелиум. Пакувањето содржи 50 балони. Балоните се со дијаметар 10" - 25см. .. Category: Product #: 1086 Regular price: 350 ден. 350
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS