Најново
Меко ќебенце со плишана играчка
  • Меко ќебенце со плишана играчка
  • Меко ќебенце со плишана играчка

Меко ќебенце со плишана играчка

850 ден.
Шифра на производ: 5337
Достапност: На залиха
Количина:

Совршен Новогодишен подарок за вашите најмили. Прекрасни плишани играчки Ирвас и Мече со меко ќебенце. 

Состав 100% полиестер

Димензија на плишана играчка: висина 25см.

Димензија на ќебенце: 90х75см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kjebe, meche, irvas, plishana, igracka
Меко ќебенце со плишана играчка Совршен Новогодишен подарок за вашите најмили. Прекрасни плишани играчки Ирвас и Мече со меко ќебенце.  Состав 100% полиестер Димензија на плишана играчка: висина 25см. Димензија на ќебенце: 90х75см. .. Category: Product #: 5337 Regular price: 850 ден. 850 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS